Ürünlerimiz / 130 X 130 ISICAMLI KAYITLI PVC PENCERE

130 X 130 ISICAMLI KAYITLI PVC PENCERE

  • Fiyatı : 1524 TL
  • Ürün Kodu : 130X130 KYTLI
  • Kategori : Hazır Pencereler
  • Kargo : Kargo ile anlaşmamız yoktur bilgi için bizimle iletişime geçiniz
Ürünümüz Hazirpen Markalıdır.Ürünlerimizin hepsinde 4+12+4 çiftcam vardır. Ürünlerimiz HAZIRPEN 70 LİK ve ERPEN P5 70 Serisidir. Kol Kilit ve Cam Üzerinde Takılıdır.

Firmamız. Stadart Ölçülerde Kapı Ve Pencere Üreterek Maliyetlerimizi Neredeyse Yarıya düşürüp Bunuda Müşterisi İle Paylaşmayı ilke Edinmiş  Bir Firma Olarak Sizlere Hizmet Sunmaktayız.


 

 

 

Hazır Pencere Değişken Ölçülere Göre Çok Daha Ekonomiktir.

Hazır Pencere Üretiminde İşçilik Hataları Edilmiştir.

Hazır Pencere Montajı Değişken Ölçülere göre Daha Pratiktir.

Hazır Pencere Kör Kasa Uygulaması Yapılarak Hatasız Monte Edilebilir.

Katılmayı Ülke Olarak Hedeflediğimiz AB'nin Yaklaşık Tamamında Binaların Pencere Ölçüleri Standarttır. Avrupalı Tüketici  Henüz İnşaatını Tamamlamadan Pencere Ölçüleri Standart Olduğu İçin Pencere Boşluklarını Hazır Pencere ye Göre Bırakıp, Daha Sonra Herhangi Bir Yapı Marketten Pencerelerini Alıp, Monte Ettirmektedir. Malesef Ülkemizde Bu Güne Kadar, Ne Devletin İlgili Kurumları, Ne de Özel Sektör Pencerenin Hazırını Oluşturmak İçin Bir Çaba Sarf Etmemiştir.  Firmamız Bu Boşluğu Doldurmak İçin Uzun Süren AR-GE Çalışmaları Sonucu Türkiye'de İlk Ve Tek Olarak Pencerenin Hazırını Oluşturmuştur. PVC Pencerenin Ülkemizde Yaklaşık Olarak 25 Yıllık Bir Geçmişi Vardır. Eğer 25 Yıl Önce Pencere Ölçülerini Standart'a Oturtabilseydik, İşçilik, Firesiz Kesin ve Zamanından  Milyarlarca Dolar Tasarruf Edebilirdik. Zararın Neresinde Dönersek Kardır, Dedik ve Pencerenin Standardını Biz Oluşturduk

 

 

Neden Ucuz ?

 

 

Neden Ucuz Sorusunun Cevanbını Bir Çok Örnekle Vermek Mümkün;
 
 

Otomobil Fabrikasına Kendi İsteğimiz Tasarım ve Ölçülerde Bir Otomobil Siparişi Verdiğimizi Düşünürsek Herhalde 300.000 TL ve Üzeri Bir Maliyet Çıkardı.Ancak Fabrikanın Kendi Standardına Göre Ürettiği Bir Aracı 30.000 TL Civarında Alabiliriz
 

Mahallemizdeki Terziye Takım Elbise Siparişi Verdiğimizi Düşünelim. Herhalde Hazır Giyim Mağazalarının En Az 3 Katı Bir Maliyet Çıkardı.
 

Ayakkabılarımızı Ayağımızın Ölçüsünü Vererek Yaptırsaydık, Herhalde Normal Kunduracıdan Aldığımızın 3 Katı Olurdu.

Bu Örnekleri Çoğaltmak Mümkün. Hazır Pencere Ölçülendermesi 600 mm Profillere Göre Yapılmıştır. Bu Nedenle Firesiz Kesim Yapılmaktadır. Ölçüler Standart Olduğu İçin Üretim Hızı 2 Kat Artmaktadır. Böylece Zamandan Ve İşçilikten Tasarruf Sağlanmaktadır. Ayrıca Standart Üretim Olduğu İçin İşçilik Hataları Minimize Edilmektedir.