Kurumsal

Kurumsal

MİSYONUMUZ
 
 Sahip olduğumuz girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üreterek, ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmak. Üretimlerimizi en yüksek kalitede tutup, yerli üretimi uluslar arası kalitede yarışır hale getirmek. Sektörümüzde aranılan bir marka olmak. Ürün yelpazemizi, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda genişletmek, yüksek kalitedeki ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterilerimiz için son derece değerli olan hizmetler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her iste yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektir. Ucuzpencere.com olarak tüm çalışanlarımızın katkısı ile kaliteli ürünlerimizi zamanın üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.
 
 
VİZYONUMUZ
 
 
Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri önce biz takip eder, belirler, üreterek hizmetinize sunarız. Her geçen gün eklenen ve gelişen departmanlarımızla sektördeki sağlam ve güvenilir olan adımızın haklı gururunu yaşıyoruz. Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, PVC pencere kapı sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecektede en büyük vizyonumuz olacaktır. Önümüzdeki yıllarda kendini daha da hissettirecek yeni global dünya düzeni içinde, sektörümüzde söz sahibi kurum ve kuruluş olarak Türkiye'yi çok daha güçlü temsil etmek. Pvc pencere kapı üreticileri arasında 1 numara olmaktır.
 
 
DEĞERLERİMİZ
 
 Güvenilirlik ve Dürüstlük
İş ahlakı ve disiplini ile, örnek davranışlar sergiler. Çalışmalarında ve ilişkilerinde gerçeklerden hareket eder ve gerçekleri olduğu gibi ortaya koyar. Verdiği sözleri tutar ve tüm taahhütlerini yerine getirir. Sözleri ve düşünceleri ile tutarlı davranışlar sergiler.
 
Müşteri Duyarlılığı
Müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini anlar, istikrarlı davranarak sürekli müşteri mutluluğu yaratır. Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde belirler. Kendisine gelen müşteri sorunlarının çözüm sorumluluğunu üstlenir ve tekrarlanmaması için gerekli faaliyetleri başlatır. Müşterinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak için fark yaratan hizmet/ürünler geliştirerek istenilen kalitede sunar.
 
Sürekli Gelişim ve Kalite Odaklılık
Yenilikleri takip eder, farklılık yaratacak öneriler geliştirir ve yeni uygulamaların içinde yer alarak gelişimi destekler. Kendisi ve ilgili olduğu süreçler için yüksek kalite ve performans standartları belirler ve ulaşmaya çalışır. Sürekli iyileşme için teknolojik gelişmeleri, eğilimleri, yeni fikirleri ve en iyi uygulamaları araştırır ve işine yansıtır. Gelişime inanarak, çevresindekileri yeni fikirler/yaratıcı uygulamalar geliştirmeleri yönünde cesaretlendirir.
 
Dinamik Olma
Pozitif enerjisini çevresine yansıtarak, yarattığı heyecan ve şevk ile çalışma ortamını olumlu etkiler ve hedeflerine yönelik hızla sonuç alır. Zor koşullarda bile olumlu yaklaşımı ve başarma azmi ile motivasyonunu yüksek tutar. Alınan kararları hızlı bir şekilde eyleme dönüştürür. Çalışma alanı ile sınırlı kalmaksızın, sürekli sonuca yönelik hareket eder, çevresindekileri güncel işlerin ötesini görmeye ve üretken olmaya teşvik eder.
 
Özgüvene Sahip Olma
Kendi bilgi, beceri ve yeteneklerine güvenir. Görüş ve düşüncelerini başkalarına aktarma ve savunma cesaretine sahiptir. Başkalarının tereddüt ettiği konularda dahi, üstlendiği görevlerle ve verdiği kararlarla ilgili sorumluluk almaya isteklidir.